حضور سکه در هشتمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت

شرکت سامانه های کاربردی کلان همگام «سکه»، امسال در هشتمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت که  در روزهای نهم و دهم بهمن ماه  ۱۳۹۷ در مرکز همایش های برج میلاد برگزار شد، حضور داشت.

شرکت سکه با ارائه ۳ محصول جدید خود، «اپلیکشن همراه»، «کیف پول همراه» و همچنین «باجه کالا»  که فروشگاه اینترنتی شرکت سکه است و به منظور حذف واسطه در معاملات و ارتباط مستقیم خریداران و فروشندگان به ویژه  در روستاهای سراسر کشور شروع به فعالیت کرده، میزبان مخاطبان خود در این همایش بود.

شایان ذکر است هشتمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت با موضوع انقلاب بلاک چین و با محورهای رمز ارزها، سامانه های پرداخت جایگزین، بانکداری باز، پولشویی و در نهایت بحث و تبادل نظر در خصوص آخرین تحولات صنعت بانکداری الکترونیک در روز نهم بهمن ماه سال جاری آغاز به کار کرد و در نهایت پس از دو روز به کار خود پایان داد.

در مراسم اختتامیه این همایش، جناب دکترهمتی، وزیر محترم بانک مرکزی ضمن تشکر از دکتر علی دیواندری، رئیس‌ پژوهشکده پولی و بانکی و دبیر این همایش با اشاره به چهار محور مهم برنامه‌های بانک مرکزی، تصریح کرد: ما هر چهار محور بانک‌داری الکترونیک، سیاست‌های پولی، اصلاح نظام بانکی و بازار ارز را همزمان باهم پیش می‌بریم که به زودی تحولات آن را در آینده نزدیک مشاهده خواهید کرد.